Zawód: mama

0

Zawód: mama. Z okazji Dnia Matki Centrum Handlowo-Rozrywkowe City Point w Tychach zaprasza w dniu 26 maja (sobota) na niecodzienne wydarzenie pt. „Zawód: Mama”.

– Chcemy, aby w tym szczególnym dniu mamy miały szansę poczuć się naprawdę wyjątkowo! To będzie ich czas – na zakupy i przyjemności. Będą mogły skorzystać z porad fachowców, spotkać się z innymi mamami, wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym, a także otrzymać markowe prezenty – mówi Sylwia Ptasińska z City Point.

26 maja między godz. 15.00 a 18.00 każda klientka centrum będąca mamą będzie mogła bezpłatnie skorzystać w City Point z porad specjalistów. Wśród nich znajdzie się psycholog, położne i doradczynie laktacyjne, instruktorki fitness, chustonoszenia oraz BuggyGym (wspólna gimnastyka mamy i dziecka)”. Dziećmi w tym czasie zajmą się dietetyczka i instruktorki fitness, które poprowadzą warsztaty zdrowego gotowania oraz zajęcia ruchowe.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa „Mama w obiektywie” tyskiej fotografki Anny Bindy, na której zobaczymy karmiące mamy sfotografowane w ramach działań Fundacji „Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca”. Wystawę będzie można oglądać do końca czerwca. Otwarcie przez autorkę i spotkanie z bohaterkami zdjęć odbędzie się 26 maja o godz. 15.00.

Do 26 maja w City Point trwa konkurs dla mam, w którym do wygrania jest damska biżuteria ufundowana przez markę YES oraz nagrody pocieszenia ufundowane przez innych partnerów akcji. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dokonanie zakupów w City Point za kwotę określoną w regulaminie i udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Finał i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 26 maja o godz. 18.30.

Partnerami akcji jest biżuteria YES, Anna Binda Fotografia, Agnieszka Kuc właścicielka klubu Profitness Tychy, Danuta Ficek właścicielka „Zachustowanego Zakątka”, Marta Kliś i Dominika Smolińska ze Szkoły Rodzenia „Bociek”, Katarzyna Wrzos „Dobry Dietetyk”, Agata Leśkiewicz prowadząca zajęcia „Buggy Gym” w Tychach oraz sklep i fundacja „JemyEko.pl”.

Dodaj komentarz