Zdobądź swój wymarzony zawód razem z TEB Edukacja w Tychach

0

Rozpoczynając pracę w wymarzonym zawodzie potrzebna jest konkretna wiedza oraz wykształcenie. Dzięki nauce w TEB Edukacja w Tychach masz szansę zmienić swoje życie i zdobyć naukę z zakresu wielu profesji.

 

STYLIZACJA PAZNOKCI Z CERTYFIKATEM SEMILAC

To kierunek, kształcący przyszłe profesjonalne stylistki paznokci. Absolwenci mogą rozpocząć pracę między innymi w gabinetach kosmetycznych czy ośrodkach SPA. Jest to także doskonała perspektywa do otworzenia własnej działalności gospodarczej.

Absolwenci otrzymują m.in. dokument Ministerstwa Edukacji Narodowej o ukończonej nauce oraz certyfikat potwierdzający znajomość profesjonalnych technik i metod przedłużania płytki paznokci stosowanych na podstawie produktów marki Semilac.

WIZAŻ I STYLIZACJA

Jest do propozycja dla osób, które swoją przyszłość wiążą z wizażem, pracą w teatrze, telewizji lub w firmie kosmetycznej.

Dzięki nauce na tym kierunku poznają tajniki korekcji cery i niedoskonałości urody oraz modelowania twarzy.

Praktyka podczas rocznego okresu kształcenia odbywa się na profesjonalnych kosmetykach marki Inglot i nowoczesnym sprzęcie dydaktycznym, co znacznie wpływa na umiejętności przyszłego wizażysty.

Istotną korzyścią jest certyfikat ze znajomości kosmetyków Inglot.

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Absolwenci tego kierunku poznają sposoby pomocy dzieciom przy codziennej higienie i ubieraniu oraz podstawy psychologii rozwojowej dziecka i pedagogiki.

Tylko w TEB Edukacji, po ukończonej nauce słuchacze otrzymują certyfikat z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz referencje zawodowe!

DIETETYKA I ZABURZENIA ODŻYWIANIA

Absolwenci będą samodzielnie mogli planować jadłospisy, diety odchudzające i zdrowotne. Stanowić będą cenną grupę specjalistów potrafiącą doradzić w kwestii rozsądnego żywienia i przygotowywania zdrowych, zbilansowanych posiłków.

TEB Edukacja w Tychach umożliwia zdobycie certyfikatu DietetykPRO, co stanowi dodatkową wartość potwierdzającą kwalifikację absolwentów.

TECHNIK DENTYSTYCZNY Z TECHNOLOGIĄ CAD/CAM

W ciągu 2,5 roku nauki słuchacze zdobędą wiedzę m.in. z zakresu tworzenia protez zębowych, szyn dentystycznych oraz aparatów ortodontycznych. Profesjonalnie wyposażone pracownie i wykwalifikowana kadra wykładowcza, przygotują przyszłych absolwentów do obsługi nowoczesnych urządzeń w pracowniach ortodontycznych czy protetycznych.

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Słuchacze tego kierunku w zaledwie dwa lata zostaną przygotowani do podjęcia pracy w gabinetach i poradniach dentystycznych.

Tytuł pomocy dentystycznej otrzymują już po roku nauki! Kolejny rok pozwala na zdobycie tytułu higienistki stomatologicznej.

Szeroki wachlarz certyfikatów, jakie oferuje TEB Edukacja w Tychach, z pewnością pozwoli absolwentom rozpocząć karierę w branży dentystycznej.

Sprawdź naszą ofertę na www.teb.pl

TEB Edukacja w Tychach

al. Jana Pawła II 24 (II p.)
43-100 Tychy

Tel32 327 56 55

Artykuł reklamowy

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here