Zerwał z szyi kobiety złoty łańcuszek i uciekł

0
Policja poszukuje mężczyzny w czapce, fot. KMP Tychy

Zerwał z szyi kobiety złoty łańcuszek i uciekł. Komenda Miejska Policji poszukuje złodzieja, który w Tychach na ul. Budowlanych zerwał z szyi starszej kobiety złoty łańcuszek i uciekł.

Do kradzieży tej doszło 23 lipca około godz. 11.15 na przystanku autobusowym. Skradziony złoty łańcuszek wyceniany jest na ok. 2,5 tys. zł. Policjanci, jak słyszymy, wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. Śledczy dysponują zdjęciem.

– Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży złotego łańcuszka na ul. Budowlanych w Tychach – informuje KMP w Tychach. – Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Rysopis poszukiwanego mężczyzny: wiek – około 25-30 lat, ubrany był w obuwie sportowe koloru ciemnego z białą podeszwą, sznurowadła w kolorze zielonym, krótkie spodenki długości do kolan koloru szarego, czarną koszulkę z białymi napisami z przodu (jedynie można odczytać największe litery „S7” oraz BLACK), na głowie ma założoną czapkę z daszkiem koloru ciemnego. W prawej ręce trzyma z dala od twarzy przedmiot przypominający telefon.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, nr telefonu 32 32-56-230 lub 112.

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here