Zginął 21-latek

0
Po wypadku na ul. Hallera; fot. serwislokalny.com

W piątek 31 marca ok. godz. 17.30 doszło do wypadku drogowego na ul. Hallera w Imielinie  Doszło do zderzenia opla zafiry z motocyklem honda CBR. Nie przeżył go 21-letni motocyklista.

Jak informuje portal 112Tychy.pl, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że motocyklista poruszał się w kierunku dworca PKP w Imielinie, a opel jechał z naprzeciwka i skręcał do posesji. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że motocykl kierowany przez 21-latka poruszał się z nadmierną prędkością, co mogło przyczynić się do tego, że 61-latek kierujący oplem go nie zauważył.

Po dotarciu na miejsce strażacy przejęli reanimację motocyklisty od świadków zdarzenia, przystąpili również do zabezpieczenia miejsca wypadku. Wezwany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gliwicach. Niestety pomimo wysiłku strażaków i ratowników medycznych o godz. 18.14 będący na miejscu lekarz stwierdził zgon 21-latka. Śmigłowiec został zawrócony do bazy.

Kierujący oplem był trzeźwy, od kierowcy motocykla została pobrana krew do badania. Droga w miejscu zdarzenia na czas wykonania wszystkich czynności została zablokowana. Policja wyjaśnia szczegóły wypadku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here