Zginął motocyklista

0
fot. KPP Pszczyna

Policjanci z Pszczyny wyjaśniają przyczyny i okoliczności wczorajszego (18.07) zdarzenia drogowego, do którego doszło na „wiślance” w Warszowicach (gmina Pawłowice). W tragicznym wypadku zginął 27-letni motocyklista. Policja apeluje do świadków zdarzenia, aby kontaktowali się z pszczyńską policją.

Jak podaje rzecznik KPP w Pszczynie, do wypadku doszło wczoraj, około godz. 18.20, na DK-81, w okolicach tamtejszego zajazdu w Warszowicach. W wyniku zderzenia motocykla i samochodu osobowego marki Seat Ibiza śmierć na miejscu poniósł 27-letni mieszkaniec Żor. Przez kilka godzin jeden z pasów jezdni w kierunku Katowic był zablokowany.

– Policjanci z drogówki przeprowadzili dokładne oględziny miejsca wypadku. Postępowanie prowadzone przez śledczych z pszczyńskiej komendy ma wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelujemy do wszystkich świadków tego zdarzenia, aby kontaktowali się telefonicznie z prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 32 44 93 296 lub z dyżurnym 32 44 93 255 – informuje rzecznik.

źródło: KPP Pszczyna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here