Zginęła kobieta. Policja próbuje ustalić jej tożsamość

0
But ofiary, fot. KPP Pszczyna

Policja próbuje ustalić personalia kobiety, która zginęła na „wiślance” w Warszowicach (gmina Pawłowice). Została potrącona przez samochód, kiedy przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Ze względu na odniesione obrażenia policja nie może opublikować zdjęć twarzy. Zamieszczono jedynie zdjęcia butów.

Do wypadku doszło 2 listopada około 16.30 na DK-81, na prawym pasie w kierunku Pawłowic, w okolicach tamtejszego lokalu gastronomicznego.

Wstępnie ustalono, że kobieta przechodziła przez dwa pasy trasy DK-81 w miejscu, gdzie znajdują się barierki energochłonne i rozdzielający jezdnie pas zieleni. To miejsce, gdzie występuje wzmożony ruch pojazdów, nie ma chodnika, pobocza, teren nie jest oświetlony i jest to miejsce poza obszarem zabudowanym; obowiązuje ograniczenie prędkości do 100 km/h.

Według kierowcy forda kobieta miała przechodzić jezdnię z jego lewej strony. Do potrącenia doszło na prawym pasie trasy. 40-letni właściciel focusa był trzeźwy w chwili zdarzenia.

Niestety, kobieta poniosła śmierć na miejscu. Nie miała przy sobie żadnego dokumentu lub rzeczy pozwalających na ustalenie jej tożsamości. Dlatego policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu jej personaliów.

– Obrażenia ciała, których doznała w wyniku wypadku, wykluczają możliwość publikacji jej twarzy. Zamieszczamy zatem jedynie zdjęcia jej butów. Jest to obuwie sportowe o bardzo charakterystycznym wyglądzie. Dodatkowo kobieta była ubrana w spodnie niebieskie typu jeans, żółtą bluzkę z dzianiny i niebieską kurtkę przeciwdeszczową – podaje policja.

Osoby, które rozpoznają na zamieszczonym zdjęciu obuwie ofiary proszone są o kontakt z pszczyńską policją. Należy dzwonić do mł. asp. Tomasza Szustera wybierając numer tel. 32 44 93 230 lub do dyżurnego jednostki (końcówka numeru 255).

AKTUALIZACJA (30.11.2018): Wiadomo, kim była zmarła. Adres wskazało plastikowe kółko

But ofiary, fot. KPP Pszczyna

(t), źródło: KPP Pszczyna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here