Złoci i diamentowi

0
Jubilaci świętujący 50. i 60. rocznicę ślubu; fot. UM Pszczyna

Złoci i diamentowi. W środę, 20 listopada, w restauracji „U Mikołajca” burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol wręczył parom z gminy Pszczyna, obchodzącym 50. rocznicę ślubu, Medale Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W uroczystościach udział wzięły również pary świętujące jubileusz 60-lecia  małżeństwa.

Jubilaci obchodzący diamentowe gody, czyli 60. rocznicę ślubu: Bernadeta i Ambroży Liberowie, Małgorzata i Rajmund Moroniowie, Maria i Sylwester Palowie, Anna i Augustyn Piesiorowie, Helena i Emil Skrzypczyńscy, Genowefa i Jan Wybrańczykowie.

Jubilaci świętujący 50-lecie małżeństwa, a więc złote gody: Teresa i Stanisław Benkowie, Teresa i Andrzej Bodzkowie, Czesława i Walter Biskupkowie, Krystyna i Paweł Gajdowie, Helena i Józef Janoszowie, Gertruda i Augustyn Kaniowie, Izabela i Kazimierz Kitowie, Helena i Florian Krawieczkowie, Maria i Zbigniew Kucharscy, Aleksandra i Stanisław Kulakowie, Helena i Roman Kurzycowie, Krystyna i Henryk Leki, Anna i Jerzy Lukaskowie, Róża i Edward Łakotowie, Barbara i Stanisław Majorkowie, Elżbieta i Gustaw Michalikowie, Elżbieta i Stanisław Mrzykowie, Lidia i Józef Nikelowie, Anna i Zdzisław Nowaczykowie, Lidia i Henryk Nowrotkowie, Bożena i Wincenty Nyczowie, Jadwiga i Wincenty Pojdowie, Elżbieta i Mieczysław Rzepeccy, Zofia i Franciszek Sporowie, Małgorzata i Paweł Świerkotowie, Urszula i Józef Walowie, Maria i Andrzej Waleccy, Helena i Jan Węgrzykowie, Helena i Franciszek Wronowie, Marta i Stanisław Zieburowie, Halina i Stanisław Żymańczykowie.

(r), źródło: UM Pszczyna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here