Złodziej grasuje po szpitalach. Był w Tychach, odwiedził też Mikołów

A. Maciaszczyk

0

Złodziej podający się za lekarza grasuje po szpitalach. Kradł w Tychach, a z naszych informacji wynika, że pojawił się też w Mikołowie. Tam jednak próba kradzieży się nie powiodła.

2 października mężczyzna pojawił się w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach. Podając się za lekarza, zdołał ukraść portfel. Tyska policja publikuje wizerunek sprawcy.

 

Rysopis: mężczyzna w wieku 30-40 lat , średniej budowy ciała, wzrost ok. 170 cm, zarost w postaci brody, wąsów oraz baków koloru ciemnego, charakterystyczna łysina czołowa.

Jak się dowiedzieliśmy sprawca był również w Centrum Zdrowia w Mikołowie. Próbował okraść pacjentkę na oddziale neurologicznym.

– Nie udało mu się, bo pacjentka się zorientowała – mówi nam Halina Gąsior, która aktualnie przebywa w szpitalu. – Powiedział że jest lekarzem i po chwili zaczął grzebać jej w szafce – dodaje. Pacjentka miała wtedy odsunąć szafkę i powiedzieć, że go nie zna. Spłoszony złodziej wyszedł z oddziału.

Mężczyzna w Mikołowie nic nie ukradł. Nasza rozmówczyni  rozpoznała sprawcę na zdjęciu. W mikołowskiej placówce pojawił się w środę 5 października.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here