Zlot food trucków w Tychach

0

W dniach 3-5 sierpnia (piątek-niedziela) Gemini Park Tychy stanie się kulinarnym centrum miasta! Odbędzie się tam niecodzienny piknik, którego główną atrakcją będzie ponad 10 food trucków – aut przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Start imprezy w piątek o godz. 10.00, a zakończenie w niedzielę o 20.00.

Przed mieszkańcami Tych, którzy cenią sobie kulinarne podróże pojawia się szansa odwiedzenia w ciągu jednego zaledwie weekendu, co najmniej czterech kontynentów. Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od tradycyjnych, slowfoodowych burgerów, poprzez oryginalne meksykańskie potrawy, aż po smażone batony i lody molekularne!

Strefę food tracków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów – miłośnikami poszczególnych regionów świata. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.

UWAGA KONKURS!!!

Do wygrania mamy 5 imiennych voucherów na dowolne danie w wybranym food trucku podczas zlotu w Tychach, trwającego do niedzieli, 5 sierpnia. Otrzyma je pierwszych pięć osób, które DZIŚ (PIĄTEK, 3 SIERPNIA) DO GODZ. 12.00 wyślą na e-maila na adres: redakcja@noweinfo.pl  z krótkim rozwinięciem zdania: „Food trucki są wyjątkowe, bo…”.

W e-mailu należy podać imię i nazwisko. Zwycięzców poinformujemy (kontakt przyspieszy podanie w e-mailu numeru telefonu). Zgłaszają się oni po odbiór vouchera do jednego z food trucków – „Le mini lemoniada”. Wysłanie e-maila oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

 

Lista food trucków:
Le mini lemoniada – lemoniada molekularna,
Burger Byku – amerykańskie burgery,
Tupożryj – Slow BBQ Truck – pulled porki,
Fabryka Frytek – fries & fingerfood – frytki i nie tylko,
Budafest Langosz – węgierskie langosze,
Bąbelkowe Love – bubble waffles,
Cafe Rolka – Lodorolki – lody tajskie,
Dim Sum Truck – pierożki na parze,
Mr.TexMex Fire&Spice – burrito i quesadilla,
PoWieprzeni – ekstra wrapy,
Farsz Food – BAO – bułeczki na parze z farszem,
Kawał Bagiety – pyszne zapiekanki.

Dodaj komentarz