Złote i diamentowe pary

0
Fot. UM Pszczyna

Złote i diamentowe pary. Dwadzieścia sześć par z gminy Pszczyna świętowało 1 lutego złote gody. Jubilaci otrzymali medale prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Sześć par obchodziło 60-lecie małżeństwa.

Medale za 50 lat małżeństwa otrzymali: Maria i Gerard Bajgerowie, Maria i Alfred Bartasowie, Agnieszka i Ryszard Bartasowie, Józefa i Krzysztof Bednarzowie, Genowefa i Jan Durajowie, Anna i Antoni Fydrychowie, Anna i Józef Grzechnikowie, Krystyna i Sylwester Kobiórowie, Rozalia i Bolesław Kokotowie, Halina i Jerzy Kucybałowie, Wioletta i Władysław Madejczykowie, Róża i Jan Langerowie, Maria i Józef Łacni, Helena i Franciszek Pastuszkowie, Maria i Kazimierz Pawełko, Krystyna i Ludwik Pisarkowie, Urszula i Józef Podolscy, Dorota i Piotr Rejowiczowie, Otylia i Stanisław Safinowie, Gertruda i Henryk Stencelowie, Krystyna i Franciszek Szczepaniakowie, Barbara i Jerzy Szczotkowie, Helena, Norbert Szusterowie, Teresa i Paweł Świerkotowie, Aniela, Alojzy Waleccy.

Jubileusz 60-lecia małżeństwa świętowali: Helena i Stanisław Adamczykowie, Jadwiga i Ryszard Dzidowie, Barbara i Brunon Machnikowie, Aniela i Stanisław Pławeccy, Genowefa i Alojzy Polokowie, Stefania i Grzegorz Rygułowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here