Zuzanna Piech w finale „Szansy na sukces”

0
Zuzanna Piech w "Szansie na sukces", fot. Materiały prasowe/powiat pszczyński

Zuzanna Piech, 17-letnia wokalistka ze Studzienic w gminie Pszczyna, w najbliższą niedzielę 20 grudnia wystąpi w wielkim finale „Szansy na sukces”.

Zuzanna do „Szansy na sukces” dostała się poprzez casting internetowy. Zwyciężyła w 10. odcinku z udziałem zespołu Pectus utworem „Szkoła marzeń”.

20 grudnia odbędzie się wielki finał programu, w którym zmierzą się zwycięzcy wszystkich 11 odcinków. Laureat zaśpiewa podczas koncertu „Debiuty” w ramach 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

– Udział w programie to wielka przygoda i nowe doświadczenie. Śpiewam od 11. roku życia i nie wyobrażam sobie życia bez tego. Uwielbiam adrenalinę towarzyszącą przed wyjściem na scenę i wszystkie emocje, które są z tym związane. Atmosfera panująca podczas programu jest cudowna – mówi Zuzanna Piech.

17-letnia mieszkanka Studzienic to wieloletnia uczestniczka zajęć wokalnych Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczynała pod opieką Justyny Masny. W ostatnich latach była podopieczną Ewy Chlebek oraz Moniki Mendrok-Miki. Obecnie jest także wokalistką rockowego zespołu Ezer.

Niedzielny finał rozpocznie się o godz. 15.15 w TVP2. Jurorami będą widzowie wysyłający SMS-y.

(r), źródło: powiat pszczyński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here