Zwierzę przypominające pumę widziano w lesie. Apel o ostrożność!

1
Zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay

Zwierzę przypominające pumę widziano w lesie na terenie gminy Pszczyna. Urząd Miejski w Pszczynie apeluje o ostrożność. W przypadku zaobserwowania zwierzęcia należy jak najszybciej skontaktować się z policją lub strażą miejską.

Dziś (29.09) na fanpage’u Urzędu Miejskiego w Pszczynie pojawiła się następująca informacja: „W związku z podejrzeniem, że na terenie gminy Pszczyna widziano zwierzę przypominające pumę, prosimy mieszkańców, aby zachowali ostrożność i do czasu wyjaśnienia sprawy nie udawali się do lasu i na otwarte przestrzenie. Ostatni raz zwierzę widziano na terenie Piasku. W przypadku zaobserwowania zwierzęcia prosi się o natychmiastowy kontakt z policją bądź strażą miejską pod nr tel 32 210 43 73 (dyżur całodobowy)”.

Apel o ostrożność i prośbę o kontakt z policją czy strażą miejską w przypadku zauważenia zwierzęcia powtórzył nam w rozmowie telefonicznej rzecznik UM Pszczyna Piotr Łapa.

(t)

Sprawa pumy. Nadleśnictwo Kobiór wydało komunikat

1 KOMENTARZ

  1. …ocho…, powiadomić „straż miejską”, a ci co, od razu będą dzwonić po myśliwych…Takiego wała….Jak zobaczę, zadzwonię do Leśnego Pogotowia w Mikołowie-Kamionce………Poza tym kotowate, to nie głupi zwierzak……

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here