Zwłoki na torach

0
Na torach w Wyrach znaleziono ciało 61-latka; fot. KPP Mikołów
Reklama

Na torach kolejowych w Wyrach znaleziono zwłoki 61-letniego mieszkańca Łazisk Górnych. Prokurator wszczął w tej sprawie śledztwo. Wiele wskazuje jednak, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Informacja o zdarzeniu trafiła do mikołowskiej komendy w sobotę 24 października o godz. 21.34. Na miejscu pojawili się policjanci drogówki oraz służby kryminalne.

Okazało się, że na torach kolejowych w Wyrach, między przejazdami na ulicy Pszczyńskiej i Magazynowej, motorniczy lokomotywy relacji Rybnik – Tychy, zauważył ciało mężczyzny, jak się później okazało, 61-letniego mieszkańca Łazisk Średnich. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. W pobliżu torów znaleziono rower.

Na miejsce tragedii przybył prokurator, który zarządził sekcję zwłok denata. Śledczy ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia. Wiele wskazuje, że na nieszczęśliwy wypadek. Być może sekcja wykaże czy 61-latek przewrócił się przechodząc przez tory i doznał śmiertelnego urazu, czy też potrącił go pociąg. Raczej nie była to wspomniana wyżej lokomotywa.

(J), źródło: KPP Mikołów

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here