[AKTUALIZACJA] Plenerowy pokaz zdjęć „Fotografie z izolacji” odwołany

0
Fot. Grzegorz Krzysztofik

Plenerowy pokaz zdjęć wykonywanych od wybuchu epidemii i fotografie autorstwa osób, które w tym i minionym roku dołączyły do Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego był zaplanowany na 16 lipca, w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury. Pokaz odwołano z powodu złej pogody.

O nowym terminie organizatorzy powiadomią jak najszybciej.

Zapowiedź pokazu:

Jak zmienił się świat i nasze codzienne życie od początku marca, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W pierwszej części pokazu zobaczymy fotografie ukazujące czas epidemii koronawirusa, noszenia maseczek i zachowania społecznego dystansu, a także zdjęcia, które pod hasłem #zostańwdomu robili członkowie TTF-u, gdy okazało się, że nie można ot tak sobie wyjść na ulicę, gdy niemożliwe stały się nasze spotkania warsztatowe czy spacery fotograficzne.

Przez kilka miesięcy pasjonaci fotografii z TTF-u wybierali zadania danego tygodnie i tak powstały między innymi zdjęcia z okna, autoportrety czy fotografie do haseł „kolory” i „przedpokój”.

W drugiej części pokazu poznamy twórczość osób, które w tym i minionym roku dołączyły do Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego. Każdy z nich będzie miał okazję pokazać najlepsze zdjęcia i opowiedzieć o swojej fotograficznej pasji.

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here