Cud Bożego Narodzenia

1
Fot. Wioleta Piróg

W Teatrze Małym 18 grudnia  odbyło się przedstawienie jasełkowe, w którym wystąpiły dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Kubusia Puchatka” w Tychach. Przedszkolaki z wszystkich grup wiekowych wprowadziły widownię  (rodziców, rodzeństwo, dziadków i zaproszonych gości) w niezwykły nastrój świąt Bożego Narodzenia.

Jak co roku, grudniową porą na deskach Teatru Małego w Tychach, przedszkolaki z „Kubusia Puchatka” wystąpiły w Jasełkach Bożonarodzeniowych.

Jako pierwsze – Maleństwa – w roli gwiazdeczek, dzięki którym w teatrze zapanował świąteczny nastrój. Pszczółki przeniosły wszystkich do dziecięcego świata marzeń. Kubusie zaprezentowały „Taniec Aniołków”, a Kangurki swoim występem uczciły symbol świąt, jakim jest choinka. Przedstawienie Króliczków opowiadało o tym, co podczas świąt Bożego Narodzenia jest najważniejsze: o miłości, radości i nadziei. Ostatnie wystąpiły dzieci z grupy Tygryski, które wcieliły się w rolę m.in. Józefa i Maryi, przedstawiając cud Bożego Narodzenia, na podstawie scenariusza Adama Szafrańca.

Między występami dzieci, czas widzom umilali: absolwent przedszkola Łukasz Steczek – trąbka oraz Barbara Loska – skrzypce i śpiew. Jasełka poprowadziła Alicja Cedzidło.

Wioleta PIRÓG

1 KOMENTARZ

  1. Najpiękniejsze są święta, gdy dzieci je upiększają swoją obecnością i swoimi występami…Zawsze łza się w oku zakręci. Bóg Zapłać Dzieciom i Ich Opiekunom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here