Dachowanie bmw w Kobiórze

0
fot. KPP w Pszczynie
Reklama

Dachowanie bmw w Kobiórze. Dzisiaj (19.11) w Kobiórze, na ul. Centralnej, przed godz. 9.00, kobieta kierująca samochodem bmw straciła panowanie nad pojazdem. Auto ostatecznie dachowało w przydrożnym rowie. Kierująca poważnie nie ucierpiała.

Jak informuje nas asp. sztab. Karolina Błaszczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, do zdarzenia doszło na wysokości rozpoczynającego się lasu, na pasie drogi prowadzącym w kierunku Gostyni. KPP zawiadomiona została o wypadku kilka minut po godz. 9.00. Policjanci ustalili, że bmw zanim dachowało w rowie kilka razy obróciło się wokół własnej osi. Kobiecie, która kierowała samochodem – jak słyszymy – nic poważnego się nie stało.

– Ratownicy nie stwierdzili u niej obrażeń ciała zagrażających zdrowiu, podjęli jednak decyzję o przetransportowaniu jej do szpitala na bardziej szczegółowe badania – informuje asp. sztab. K. Błaszczyk.

AKTUALIZACJA: Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie skorygowała swój pierwotny komunikat, informując że samochodem, który dachował w rowie nie było bmw, ale honda. 

Reklama

(vis)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here