Dlaczego warto wynająć agregat prądotwórczy?

0

Zorganizowanie dużego wydarzenia, czy to prywatnego czy artystycznego, bez energii elektrycznej jest niemożliwe. Organizatorzy muszą wziąć pod uwagę nawet najgorsze scenariusze, w tym awarię sieci elektrycznej, oraz zadbać o zabezpieczenie na wypadek ich wystąpienia. W tym pomaga agregat prądotwórczy.

  1. Funkcjonalne agregaty prądotwórcze
  2. Agregat prądotwórczy na wynajem

Agregaty prądotwórcze to samodzielne urządzenia, zasilane paliwem ciekłym. Do działania nie potrzebują energii elektrycznej, dlatego można ich używać w miejscach, gdzie jej zabrakło lub w ogóle nie ma do niej dostępu. Stanowią nie tylko podstawowe źródło zasilania, np. na budowach, ale również jeden z elementów zasilania awaryjnego.

Funkcjonalne agregaty prądotwórcze

Zakup lub wynajem agregatu prądotwórczego z eventserwis.com jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla firm budowlanych lub organizatorów dużych wydarzeń, takich jak imprezy plenerowe. Agregaty są wykorzystywane na szeroką skalę m.in. w dużych firmach produkcyjnych, dla których przestoje w produkcji oznaczają wielotysięczne straty finansowe. W sytuacji braku zasilania z sieci energetycznej, oddzielne urządzenie wytwarzające prąd daje czas na dokończenie rozpoczętych działań lub wyłączenie działających maszyn, dla których nagłe odcięcie od prądu może oznaczać kosztowną awarię.

Niekwestionowaną zaletą agregatów prądotwórczych jest niski koszt ich eksploatacji. Najpopularniejsze modele są wyposażone w silnik benzynowy, a zakup potrzebnego do jego rozruchu paliwa nie generuje zbyt dużych kosztów. Problematyczne może być nabycie samego urządzenia, jednak remedium na ten problem stanowi wynajem agregatów prądotwórczych. Wśród nich znajdują się jednostki o niewielkiej mocy, jak agregat 100 kw 10kw 40kw, jak również te, których moc pozwala na zasilenie działania wielu urządzeń elektrycznych jednocześnie.

Agregat prądotwórczy na wynajem

Aby zapewnić zasilanie awaryjne dla firmy lub podczas wydarzenia plenerowego, nie trzeba kupować agregatu. Można zdecydować się na jego wynajem od eventserwis.com. Czasowe korzystanie z takich urządzeń pozwala zaoszczędzić środki na ich zakupie – cena wynajmu jest znacznie niższa niż koszt zakupu, a dodatkowo niweluje konieczność serwisowania agregatu lub ponoszenia innych, związanych z eksploatacją wydatków. Klienci muszą zadbać jedynie o uregulowanie faktury za najem oraz zapewnienie odpowiedniej ilości paliwa. Chcąc zapewnić swojej firmie energię elektryczną również w na wypadek awarii sieci zasilania, jednocześnie nie wpływając na komfort pracy pracowników, warto wynająć cichy agregat prądotwórczy, który nie generuje nadmiernego hałasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here