Dochodzenie w sprawie pobicia

0
Policja poszukuje tych mężczyzn; źródło: KMP Tychy

Dochodzenie w sprawie pobicia. Tyska policja prowadzi dochodzenie w sprawie pobicia, do którego doszło w połowie kwietnia br. na pl. Baczyńskiego w Tychach. Wczoraj (13.07) opublikowała wizerunki mężczyzn, którzy, jak twierdzą policjanci, mogą mieć wiedzę na temat tego przestępstwa i prosi świadków o pomoc.

W nocy z 14 na 15 kwietnia 2018 r. na pl. Baczyńskiego w Tychach doszło do pobicia, a tym samym uszkodzenia ciała ofiary. Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w tej sprawie. W toku postępowania, jak słyszymy, śledczy wyodrębnili grupę mężczyzn, którzy mogą posiadać wiedzę na temat tego przestępstwa, dlatego ich poszukuje.

Rysopisy poszukiwanych:

  1. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany był w jasną bluzę z kapturem oraz ciemne spodenki, na lewej ręce najprawdopodobniej miał ciemną opaskę uciskową.
  2. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany był na ciemno.
  3. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy bardzo krótkie ciemne, ubrany w ciemną bluzę i jasne spodenki.
  4. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, ubrany był na ciemno, miał czapkę z daszkiem marki „Under armour”.
  5. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany był na ciemno, miał czapkę z daszkiem marki: „New Era” .
  6. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy bardzo krótkie ciemne, ubrany był w jasną bluzę z kapturem oraz ciemne spodnie.

Osoby, które wiedzą coś na temat kwietniowego zdarzenia na pl. Baczyńskiego lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Tychach ( kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl  tel. 32 325 63 31 lub 112).

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here