Z dziecięcymi wózkami na Paprocany!

0

Z dziecięcymi wózkami na Paprocany! W niedzielę 23 kwietnia od godz. 11.00 w Tychach Paprocanach oraz w 50 innych polskich i czeskich miastach odbędą się zawody w chodzie z dziecięcymi wózkami. BuggyGym to połączenie spaceru i gimnastyki, w którym biorą udział rodzice i maluchy w wózkach. Wydarzenie jest otwarciem kampanii „Mama na maxa”.

– Chcemy pokazać, że dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu – mówi Agata Leśkiewicz, instruktorka BuggyGym w Tychach, organizatorka zawodów.

Wyścigi będą polegały na szybkim marszu, a uczestnicy będą mieli do pokonania odległość stu kroków. Zawody będą rozgrywane w różnych kategoriach: wyścigi dla mam, ojców, babć, dziadków oraz dla całych rodzin. Jak zapewniają organizatorzy, zawody są całkowicie bezpieczne dla maluchów znajdujących się w wózkach. Bieg z wózkiem oznacza dyskwalifikację. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy poprzez stronę www.buggygym.pl. W czasie imprezy organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek, również dla starszych dzieci. Wstęp wolny.

Patronat medialny nad imprezą objął m.in. tygodnik „Nowe Info”, a patronat honorowy Witold Bańka, minister sportu i rekreacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here