Energylandia – zobacz, jak Park przygotował się do dbania o bezpieczeństwo swoich gości!

0

Energylandia, podobnie jak inne parki rozrywki nie tylko w Polsce, ale również na świecie, musiała wstrzymać swoją działalność lub przełożyć otwarcie nowego sezonu 2020. Energylandia od jakiegoś czasu jest jednak gotowa na to, by przyjąć gości, którzy ją odwiedzą, jednocześnie zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Park rozrywki

Oto one! Dzięki poniższym działaniom każdy z gości – gdy będzie to już możliwe – będzie mógł cieszyć się wspaniałymi atrakcjami oferowanymi przez Park w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

  • Stacje dezynfekujące dłonie – jest ich aż kilkaset, zostały umieszczone m.in. przed wejściem do każdego z obiektów. Korzystaj z nich naprawdę często!
  • Dezynfekcja powierzchni często używanych – Park przygotował specjalną grupę pracowników, która będzie zajmować się dezynfekcją tych powierzchni.
    Dezynfekcja całego Parku – będzie ona przeprowadzana codziennie po zamknięciu Energylandii.
  • Kamery termowizyjne przy wejściu do Parku – zostały one umieszczone przy wejściu do Energylandii. Dzięki temu istnieje możliwość sprawnego sprawdzania temperatury gości. Jeżeli będzie ona zbyt wysoka, możliwa będzie bardzo szybka reakcja!
  • Płatności bezgotówkowe – od teraz będą one dostępne w niemal każdym punkcie na terenie Parku. Warto się na nie zdecydować, w końcu są nie tylko znacznie bezpieczniejsze, ale również bardzo wygodne i praktyczne.
  • Punkty oraz automaty umożliwiające zakup maseczek – dzięki nim goście zawsze będą mogli zakupić nową maseczkę, która zapewni im odpowiedni poziom bezpieczeństwa.
  • Środki ochrony osobistej dla pracowników Parku – pracownicy mają kontakt nie tylko z gośćmi, ale również z poszczególnymi elementami infrastruktury. Z tego powodu Park wyposażył swoich pracowników w wysokiej jakości środki ochrony osobistej, do której zaliczają się m.in. maski, rękawiczki czy środki do dezynfekcji.
  • Szkolenia oraz wysokie standardy bezpieczeństwa – świadomość zagrożenia oraz metod, które mogą je minimalizować, to podstawa sprawnego i bezpiecznego działania Energylandii. Pracownicy Parku cały czas szkolą się, by wspólnie móc zaoferować gościom wspaniałą zabawę w naprawdę bezpiecznych warunkach.

Jak zadbać o bezpieczeństwo w Energylandii?

Starania Parku to jednak tylko połowa sukcesu. Reszta zależy od nas – gości. Pamiętajmy, aby cały czas stosować się do wszystkich wytycznych, kierowanych do nas nie tylko przez organy państwowe, ale również pracowników Energylandii. Dzięki temu wszyscy będziemy mogli cieszyć się wieloma atrakcjami w bezpiecznych i komfortowych dla wszystkich warunkach. Kiedy odwiedzisz Park, pamiętaj o tym, aby:

Kupić bilet online na stronie Ticket.energylandia.pl – to nie tylko wygodniejsza, ale również znacznie bezpieczniejsza opcja zakupu biletu wstępu,
Wybrać płatności bezgotówkowe – zabierz ze sobą kartę płatniczą i miej na koncie odpowiednią ilość środków,
Zachować odstęp od innych gości Parku – to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również psychicznego komfortu wszystkich odwiedzających,
Nosić maseczkę,
Zasłaniać usta oraz nos podczas kaszlu,
Często myć ręce,
Korzystać z licznych stacji dezynfekcji rąk – zostały one przygotowane przez pracowników Parku m.in. przed wejściem do każdego z obiektów.

To właśnie dzięki staraniom Parku oraz naszemu odpowiedzialnemu zachowaniu będziemy mogli korzystać z licznych atrakcji w sposób bezpieczny, na czym zależy każdemu z nas! Do zobaczenia już niebawem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here