GKS Tychy: bez bramek w pierwszym sparingu

0
Konrad Jałocha obronił trzeci rzut karny w tym sezonie (fot. Ł.Sobala, gkstychy.info)

Piłkarze GKS-u Tychy w pierwszym zimowym sparingu zremisowali 0:0 z Puszczą Niepołomice.

Konrad Jałocha, Edgar Bernhardt, Keon Daniel oraz młodzi zawodnicy z drugiej drużyny wystąpili w pierwszym zimowym sparingu tyszan. GKS zremisował w nim bezbramkowo z ligowym rywalem – Puszczą Niepołomice. Mecz odbył się na boisku Garbarni Kraków. Kolejne spotkanie testowe GKS rozegra 2 lutego z czeskim Slezsky FC Opawa.

GKS Tychy – Puszcza Niepołomice 0:0

GKS Tychy: I połowa: Jałocha – Grzybek, Tanżyna, Bogusławski, Abramowicz – Nieśmiałowski, Matusiak, Bernhardt, Grzeszczyk, Zapolnik – Fidziukiewicz. II połowa: Jałocha (61. Dobroliński) – Kaczmarczyk, Biernat, Daniel, Grzybek – Łuszkiewicz, J. Piątek, Fortuna, Biegański, Kowalski – Rogalski. Trener Ryszard Tarasiewicz.