Groźne schody na stacji Tychy Zachodnie. Czytelnicy informują, my publikujemy

0

W wydaniach papierowych „Nowego Info” znajduje się  rubryka pn.: „Nowe Info, słucham”. Publikujemy tu, zapewniając anonimowość, krótkie interwencje czytelników (niekiedy wraz z przysłanymi do nas zdjęciami) na temat m.in. zauważonych przez nich nieprawidłowości w funkcjonowaniu gmin lub komentarze dotyczące spraw publicznych.

Mieszkaniec Tychów: Schody prowadzące na peron stacji Tychy Zachodnie, skąd odjeżdżają pociągi do Katowic, są w złym stanie (zdjęcie). Trzeba z nich ostrożnie korzystać. Stanowią pułapkę szczególnie dla pasażerów, którzy spieszą się na pociąg. Nie zwracają oni wówczas zbytniej uwagi na stan schodów. Sam byłem świadkiem, jak dawniej poślizgnęła się na nich jedna z kobiet. Dziwi mnie jedno: ta linia kolejowa była jeszcze nie tak dawno dumą PKP i miasta. Pamiętam jak przy jej reaktywacji rozdawano pomarańczowe parasolki.  Dlaczego nikt nie stara się naprawić tych schodów, które są groźne dla pasażerów.

Aby zgłosić interwencję można telefonować do redaktora dyżurnego „Nowego Info” (w wydaniu papierowym podajemy kto aktualnie pełni dyżur) lub pisać na adres: redakcja@noweinfo.pl.

opr. (pp)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here