Jak wybrać drzwi wejściowe do domu

0

Dom to miejsce, w którym każdy chce czuć się bezpiecznie. Ze wszystkich elementów zapewniających bezpieczeństwo nieruchomości, drzwi wejściowe są jednym z najważniejszych.

Na rynku sprzedawanych jest bardzo wiele rodzajów drzwi. Czym się kierować podczas wyboru tych odpowiednich dla nas? Na pierwszym miejscu jest wspomniane bezpieczeństwo, a co za tym idzie trwałość.

W dobie ekologicznych rozwiązań, należy również zwrócić uwagę na współczynnik przepuszczalności ciepła. Największy procent strat ciepła odnotowuje się przez okna oraz drzwi. Dlatego inwestycja w drzwi, które ograniczają te straty jest jak najbardziej opłacalnym rozwiązaniem.

Drzwi wejściowe są pewnego rodzaju wizytówką domu, dlatego aspekt wizualny odgrywa istotną rolę.

Drzwi produkowane przez firmę Mikea są wykonane z materiałów wysokiej jakości, chroniąc przed dostaniem się do budynku niechcianych gości. Materiał wpływa również na walory estetyczne. Drzwi zewnętrzne narażone są na działanie warunków atmosferycznych. Woda, wiatr, słońce oraz temperatura w dużym stopniu wpływają na wygląd i właściwości drzwi. Wyższa jakość materiałów zapewnia ładny wygląd drzwi na wiele lat.

I jeszcze rzecz, która wydaje się oczywista, ale często o niej zapominamy – w którą drzwi powinny się otwierać? W ofercie Mikei występują drzwi otwierające się zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz. Można wymienić wady i zalety obu rozwiązań, więc wybór jest kwestią indywidualnych preferencji.

Z szybą czy bez? Sporo modeli drzwi zewnętrznych posiada szyby. Wiele osób twierdzi, że drzwi z szybą nie zapewniają pełnego bezpieczeństwa, poza tym przez szyby ucieka bardzo dużo ciepła. Nie jest to do końca zgodne z prawdą. W nowoczesnych drzwiach, zabezpieczenia antywłamaniowe i izolacja termiczna szyb są na najwyższym poziomie.

Mikea jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, dlatego często podpowiadamy naszym klientom, podczas wyboru odpowiednich drzwi, w taki sposób, żeby spełniały one zarówno oczekiwania wizualne klientów, jak i zapewniały wysoką izolację termiczną i bezpieczeństwo w domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here