Jedno zakażenie koronawirusem w rejonie PSSE Tychy

0
Tychy; fot. ZB
Reklama

Ministerstwo Zdrowia poinformowało 31 lipca o godz. 10.30, że w ciągu ubiegłej doby na terenie województwa śląskiego nie było ani jednego przypadku zgonu z powodu COVID-19. Na terenie nadzorowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tychach zanotowano jedno zakażenie koronawirusem.

W ciągu ubiegłej doby w całym województwie śląskim nie było zgonów spowodowanych koronawirusem. Tak więc liczba wszystkich ofiar śmiertelnych epidemii na terenie Tychów i powiatów mikołowskiego, pszczyńskiego i bieruńsko-lędzińskiego (liczona od początku epidemii) nie zmieniła się i wciąż wynosi 848.

W Tychach doszło do jednego zakażenia wirusem SARS-CoV-2; w powiatach: bieruńsko-lędzińskim, mikołowskim oraz pszczyńskim nie było zakażeń. W województwie śląskim stwierdzono 19 zakażeń.

W Polsce liczba zakażeń wzrosła do 2 882 939, liczba zgonów zwiększyła się do 75 261 (wzrost o 2, w jednym przypadku covidowi towarzyszyły inne choroby), liczba osób, które do tej pory wyzdrowiały – 2 653 025 (wzrost o 82).

 

Reklama

(pp)

Cztery zakażenia koronawirusem w rejonie PSSE Tychy

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here