Już 83 nauczycieli w Tychach zarażonych jest koronawirusem

0
fot. ZB
Reklama

Urząd Miasta Tychy podał dzisiaj (27 października) aktualną sytuację epidemiczną w tyskich szkołach. Z przedstawionych danych wynika m.in. że już 83 nauczycieli zarażonych jest koronawirusem.

Jak informuje Ewa Grudniok, rzecznik prasowa Urzędu Miasta Tychy, 27 października (godz. 12.00) w 25 tyskich szkołach (placówkach oświatowych) prowadzone było nauczanie hybrydowe (tzn. część uczniów chodziła do szkoły, a część objęta była nauczaniem zdalnym), z tym, że nauczaniem zdalnym w tych szkołach objętych było 294 oddziałów. Wyłącznie nauczanie zdalne prowadzone jest w 12 szkołach (placówkach oświatowych).

83 nauczycieli, 18 uczniów i 19 pracowników administracji i obsługi zarażonych jest koronawirusem. Na kwarantannie, jak słyszymy, przebywa 80 nauczycieli i 24 pracowników administracji i obsługi.

Dla porównania: 20 października (godz. 12.00) zakażonych było 35 nauczycieli, 14 uczniów i 10 pracowników administracji i obsługi, natomiast na kwarantannie przebywało 51 nauczycieli i 18 pracowników administracji i obsługi. Nauczanie hybrydowe prowadzone było w 14 tyskich szkołach (placówkach oświatowych) z tym, że nauczaniem zdalnym w tych szkołach objętych było 99 oddziałów. Wyłącznie nauczanie zdalne prowadzone było tylko w jednej placówce – Szkole Podstawowej nr 17.

(pp)

Reklama

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here