Kibic GKS-u Tychy skazany na trzy miesiące

4
Kibic GKS Tychy na murawie Stadionu Miejskiego; fot. PS

Od 24 maja siedzi w areszcie 38-letni kibic GKS-u Tychy, który 22 maja, podczas meczu tyskiej drużyny z Radomiakiem Radom, wbiegł na murawę Stadionu Miejskiego przy ul. Edukacji w Tychach, przebiegł przez całe boisko i wtoczył się do bramki gości.

We wtorek, 24 maja, postanowienie o trzymiesięcznym, tymczasowym aresztowaniu wydał w trybie przyspieszonym Sąd Rejonowy w Tychach – informuje nas starsza sierżant Agnieszka Semik z Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Poza tym 38-latek musi zapłacić grzywnę, nie będzie też mógł przez 4 lata uczestniczyć w żadnych imprezach masowych. Kibic został zatrzymany na boisku i przekazany policji. Był pijany.

Pokłosiem niedzielnego meczu na tyskim stadionie jest również, jak słyszymy, wyrok Sądu Rejonowego w Tychach wydany w trybie przyspieszonym w sprawie 37-letniego mężczyzny, który kopał pracownika służby porządkowej. Tym razem kara była łagodniejsza: 3 miesiące aresztu w zawieszeniu na 2 lata, dwuletni zakaz uczestniczenia w imprezach masowych, grzywna.

4 KOMENTARZE

  1. To sie nazywa sprawiedliwosc. Rozumie ze ten co biegal oo murawie jest wiekszym zagrozeniem jak osoba kopiaca porzadkowego ? Brawo sad w tychach !!!!

  2. ten pan c rozśmieszył 10tyś ludzi na stadionie dostał taki sam wyrok co anarchista który podłożył ładunek wybuchowy we Wrocławiu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here