Koleje Śląskie zawiozą za darmo do Krakowa

0
fot. ZB

W ramach uatrakcyjnienia ferii Koleje Śląskie organizują w sobotę (18 stycznia) rano bezpłatny przejazd pociągu z Katowic do Krakowa (a po południu powrót do Katowic). Liczba miejsc jest ograniczona. Na podróż tę trzeba się zapisać za pośrednictwem Internetu. Formularz rejestracyjny ma ruszyć już 16 stycznia.

Magdalena Iwańska, rzecznik prasowa Kolei Śląskich, poinformowała, że dzisiaj (16 stycznia) o godz. 18:00 na stronie internetowej Kolei Śląskich ruszy formularz rejestracyjny na bezpłatny przejazd z Katowic do Krakowa (i z powrotem). Podróż taka zorganizowany zostanie w sobotę 18 stycznia. Dedykowana jest dzieciom i młodzieży. Pociąg z katowickiego dworca głównego wyruszy o godz. 7:04, natomiast odjazd z Krakowa do Katowic zaplanowany jest o godz. 15:30 (szczegóły na plakacie).

źródło: Koleje Slaskie

– Podczas przejazdu nie zabraknie dodatkowych niespodzianek dla uczestników znajdujących się na pokładzie pociągu – zachęca M. Iwańska. – Co szczególnie ciekawe, „imię” dla przejazdu specjalnego wybiorą sami podróżni. Od wczoraj w mediach społecznościowych trwa konkurs na nazwę kursu, a zainteresowanie jest naprawdę ogromne. Oczywiście dla autora zwycięskiej propozycji przewidziane jest miejsce w pociągu (wraz z osobą towarzyszącą). Wśród dotychczasowych pomysłów pojawiły się m.in. takie nazwy jak Spodek, Lotny Krakus, Smok Wawelski, Obwarzanek, KrakuŚin czy Lajkonik.

(pp)

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here