Kolejne dziecko potrącone przez samochód w Tychach. Tym razem na ul. Sikorskiego

1
Tychy, ulica Sikorskiego - miejsce wypadku, 6.07.2021 r.; fot. Jarosław Jędrysik

Dzisiaj (6 lipca) na ul. Sikorskiego w Tychach samochód potrącił dziecko. To już kolejny, w ciągu pięciu dni, tego typu wypadek.

Jak informuje nas starszy kapitan Tomasz Kostyra, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej Tychach, o godz. 17.02 KM PSP odebrała zgłoszenie o potrąceniu dziecka na ul. Sikorskiego. Na miejsce zdarzenia udało się 9 strażaków.

Poszkodowanym dzieckiem, jak słyszymy, była 10-letnia dziewczynka. Potrącił ją samochód osobowy. Karetka pogotowia ratunkowego zabrała poszkodowaną na szczegółowe badania do szpitala. Według wstępnych diagnoz, obrażenia, których doznało dziecko, nie zagrażają życiu.

Na miejscu wypadku „Nowe Info” rozmawiało z mężczyzną, który twierdził, że widział co się stało. Według tego świadka na przejście dla pieszych na ul. Sikorskiego weszła kobieta z dwójką dzieci. Jedno zostało potrącone przez samochód.

Pięć dni temu (1 lipca) na al. Jana Pawła II w Tychach, na oznakowanym przejściu dla pieszych volkswagen transporter potrącił 11-letniego chłopca. Z relacji kierującej samochodem, jak i świadków wynika, że dziecko wjechało na pasy na rowerze wprost przed nadjeżdżający pojazd.

(vis)

[AKTUALIZACJA] Potrącenie dziecka w centrum Tychów

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here