Kradzież biżuterii. Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

0
Poszukiwany mężczyzna; fot. KPP Bieruń

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży biżuterii z domu jednorodzinnym w tym mieście. Dokonał jej nieustalony dotąd sprawca. Do przestępstwa doszło 18 listopada br. około 13.00. Śledczy proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego wizerunek publikujemy.

W sprawie zabezpieczono zapis z kamer monitoringu. Widać na nim osobę podejrzewaną o kradzież. Wartość strat wyniosła 13 tys. zł.

„Apelujemy do internautów, którzy być może rozpoznają tę osobę lub podejrzewają kogo zarejestrowała kamera o kontakt. Każda informacja zostanie dokładnie sprawdzona” – czytamy w komunikacie KPP Bieruń.

Fot. KPP Bieruń

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z dyżurnym KPP w Bieruniu pod numerem telefonu 47 852 72 55 lub z Wydziałem Kryminalnym mailowo: kryminalny@bierun.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 852 72 80 lub 47 852 72 72.

„Nikt nie będzie dopytywany, wzywany i w żaden sposób niepokojony. Przekazując informacje, prosimy powoływać się na numer sprawy RSD 652/20” – zakomunikowali bieruńscy funkcjonariusze.

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here