Majówka osób niepełnosprawnych

0
fot. M Leszczyk

W sobotę, 7 maja, na terenie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 32 odbyło się wiosenne spotkanie integracyjne Lędzińskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin.
Około 80 osób, korzystając ze słonecznej pogody, miało okazję by porozmawiać na różne tematy przy kawie, herbacie, gulaszu, kiełbaskach z grilla czy cieście upieczonym przez panie ze stowarzyszenia, a w przerwach pomiędzy ich degustacją uczestniczyć w zabawach towarzyskich i konkurencjach sprawnościowych dla dzieci i dorosłych, organizowanych głównie przez Annę Kwaśnicę.
Nowy prezes zarządu, Piotr Goj, wykorzystał też okazję do nawiązywania bliższych kontaktów z członkami LSNRONiIR, przysiadając się do kolejnych stołów. – Będąc dyrektorem Ośrodka Błogosławiona Karolina w Lędzinach miałem sporo kontaktów ze stowarzyszeniem, ale miały one raczej oficjalny charakter, wykorzystuję więc każdą okazję, by nawiązywać teraz również więzi osobiste.
W organizacji majówki pomogła Fundacja Rozwoju Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki oraz Franciszek Moskwa z ramienia Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach.

Mirosław LESZCZYK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here