Mateusz Ziółko i Kabaret Młodych Panów na Dniach Goczałkowic

0
Mateusz Ziółko. fot. Dorota Czoch

Mateusz Ziółko z zespołem oraz Kabaret Młodych Panów będą gwiazdami XXI Dni Goczałkowic, które już jutro (11 czerwca) oraz w niedzielę (12 czerwca) odbędą się na boisku LKS.

Dni Goczałkowic rozpoczną się w sobotę o godz. 15.00. Wystąpi zespół „Paragraf 64”. Potem zaprezentują się uczniowie miejscowych szkół. Na godz. 20.00 zaplanowano koncert Mateusza Ziółko – wokalisty, który w 2013 zwyciężył III edycję telewizyjnego programu „The Voice Of Poland”, a obecnie znany jest m.in. z wylansowanego wraz z Liberem przeboju „7 rzeczy”.

W niedzielę imprezy rozpoczną się o godz. 14.00 koncertem goczałkowickiej orkiestry dętej (w parku zdrojowym). Na scenie na boisku zaprezentują się zespoły folklorystyczne. O godz. 16.30 wystąpi Kabaret Młodych Panów. O 18.00 zagra zespół Redlin, a o 20.15 wystąpi Damian Holecki – gwiazda TV Silesia.

Dodatkowo, w ramach XXI Dni Goczałkowic, zostaną rozegrane IX Potyczki Rodzin oraz turniej szachowy, a w siedzibie Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego „Stary Dworzec” pasjonaci kolejnictwa będą mogli obejrzeć przygotowaną przez Klub Modelarzy Kolejowych w skal 1:120 wystawę przedstawiającą „kolej w miniaturze”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here