Na pożegnanie ukradł szefowi narzędzia

0
Elektronarzędzia odzyskane przez policję; fot. KPP Mikołów

Policjanci z Mikołowa zatrzymali 27 sierpnia 22-letniego chorzowianina, który z warsztatu firmy, w której był pracownikiem, wyniósł elektronarzędzia o wartości ponad 3 tysięcy złotych.

Młody mężczyzna zatrudniony był w jednej z firm działających na terenie Mikołowa. Jak wynika z ustaleń śledczych, chorzowianin postanowił zakończyć współpracę ze swoim dotychczasowym szefem i na początku tygodnia złożył wypowiedzenie. Na pożegnanie postanowił też zabrać należący do firmy dosyć pokaźny zestaw elektronarzędzi o wartości ponad 3 tys. zł.

Niedługo jednak nimi się nacieszył, gdyż właściciel firmy zorientował się, że został okradziony, co zgłosił policji. Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP Mikołów szybko dotarli do nieuczciwego pracownika. 22-latek został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Udało się też odzyskać wszystkie elektronarzędzia, które przechowywał w swoim samochodzie.

27 sierpnia sprawca usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here