Od jutra nowy dyrektor Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów

0
Artur Kruczek, nowy dyrektor Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach; fot. MZUiM
Reklama

Od jutra (3 stycznia 2020 r.) nowym dyrektorem Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach będzie Artur Kruczek. Zastąpi na tym stanowisku Wojciecha Łyko, który będzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. techniczno-administracyjnych.

Artur Kruczek pracował w tyskim Urzędzie Miasta od 2001 r. Od 2015 r. był naczelnikiem Wydziału Komunikacji UM Tychy. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej – Wydział Transportu, specjalizacja: inżynieria ruchu. Od początku swojej zawodowej kariery zajmuje się inżynierią ruchu, badaniem ruchu drogowego i analizą systemów transportowych.

Jak informuje Ewa Grudniok, rzecznik prasowa Urzędu Miasta Tychy, Wojciech Łyko jako zastępca A. Kruczka będzie koordynował i nadzorował Dział Techniczny i Dział Administracji Dróg i Mostów MZUiM. Drugim zastępcą nowego dyrektora MZUiM został Arkadiusz Bąk, który odpowiadał będzie za realizację inwestycji (Dział Realizacji Projektów Inwestycyjnych MZUiM).

Jak informuje Ewa Grudniok, naczelnikiem Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tychy w miejsce Artura Kruczka została Maria Losko.

(J)

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here