Policja tropi alkoholowych rozbójników

0
Poszukiwani mężczyźni, fot. KMP Tychy

Policja tropi alkoholowych rozbójników. Tyska policja ściga sprawców kradzieży rozbójniczej, do której doszło w sklepie przy ul. Wejchertów w Tychach. Dzisiaj (10.01) opublikowano wizerunki poszukiwanych osób, prosząc o informacje o nich.

Komenda Miejska Policji w Tychach poinformowała dzisiaj (10.01), że prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 5 grudnia 2018 r. około godz. 8:40 w jednym ze sklepów przy ul. Wejchertów w Tychach. Sprawcy, działając wspólnie i w porozumieniu, skradli alkohol, a następnie, by zachować łup, użyli przemocy fizycznej wobec pracownika ochrony sklepu.

Śledczy, jak słyszymy, wyodrębnili wizerunki mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia i zwracają się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości mężczyzn widniejących na zdjęciu.

Osoby, które wiedzą coś na temat tej kradzieży lub rozpoznają osoby z fotografii, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach (Tychy al. Bielska 46). Można też w tej sprawie telefonować pod numery: 32 32-56-200, 32 32-56-334, 112 (tel. alarmowy) lub wysłać e-mail na adres: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl

(vis)

Dodaj komentarz