Program „Moja Woda”. Kończy się drugi nabór

0
fot. WFOŚiGW w Katowicach
Reklama

Tylko do 10 czerwca br. będzie można składać elektroniczne wnioski do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w ramach drugiego, kończącego się już naboru w programie „Moja Woda”.

Kończy się drugi nabór wniosków do zadań realizowanych w latach 2020-2024 wpisujących się w program „Moja Woda”. Termin składania wniosków elektronicznych mija 10 czerwca br. Można starać się o dofinansowanie zakupu, montażu, budowy i uruchomienia przydomowej instalacji do zbierania wody opadowej i roztopowej (szczegóły: „Nowe Eko Info” z 30 marca 2021 r.).

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach informuje, że po złożeniu wniosku poprzez Portal Beneficjenta wnioskodawca zobowiązany jest również do wydrukowania tego wniosku z Portalu Beneficjenta, podpisania go i dostarczenia w postaci papierowej wraz z załącznikami (z wymaganymi podpisami) do WFOŚiGW lub za pośrednictwem Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Wnioski w wersji papierowej Fundusz będzie przyjmować do 12 lipca 2021 r.

(pp)

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here