Ranny mężczyzna leżał na jezdni

0
Tychy, ul. Paprocańska, karetka zabiera rannego mężczyznę; 4.12.2018 r.

Ranny mężczyzna leżał na jezdni. Dzisiaj (4.12) wieczorem na jezdni ul. Paprocańskiej leżał ranny mężczyzna. Niedawno zabrało go pogotowie ratunkowe. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Dzisiaj (4.12) ok. godziny 19:40 na ul. Paprocanskiej (na wysokości sklepu meblowego) na jezdni leżał mężczyzna. Tyszanie, którzy niedawno poinformowali nas o tym zdarzeniu, mówili, że mężczyzna ten miał ok. 50 lat, był ranny w głowę; dochodziła od niego woń alkoholu. Postronne osoby, które znalazły się w tym miejscu, jak słyszymy, udzieliły poszkodowanemu pierwszej pomocy (m.in. ułożyły go w bezpiecznej pozycji, przykryły kocem termicznym). Wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Z przekazanych nam relacji świadków wynika, że na karetkę pogotowia czekano ok. 40 minut. Karetka zabrała poszkodowanego.

Połączyliśmy się niedawno z Komendą Miejską Policji w Tychach, by uzyskać więcej informacji. Oficer dyżurny poinformował nas, że na ul. Paprocańską wysłany został patrol, który właśnie ustala okoliczności tego zdarzenia.

(vis)

Dodaj komentarz