Skatował na śmierć, bo zwrócono mu uwagę, że nie ma maseczki

4
Zdjęcie ilustracyjne: 53-latek zginął, bo zwrócił uwagę mężczyźnie, że nie założył maseczki
Reklama

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 53-latka. Do tragedii doszło 1 lipca w Tychach. Agresor skatował swoją ofiarę przed sklepem, kiedy ta zwróciła mu uwagę, że nie założył maseczki.

Jak informuje nas Maria Paszek, prokurator rejonowa w Tychach, 1 lipca w godzinach wieczornych przed sklepem na ul. Harcerskiej doszło do słownej sprzeczki między dwoma mężczyznami.

– Z ustaleń policji wynika, że 53-letni tyszanin zwrócił uwagę 25-latkowi (również z Tychów), że ten nie założył maseczki. Ta uwaga na tyle rozsierdziła młodego mężczyznę, że zaatakował 53-latka – mówi prokurator Paszek.

– 25-latek kopał ofiarę po całym ciele. Jeden z ciosów został wymierzony w głowę. Wtedy 53-latek upadł i stracił przytomność. Pogotowie przetransportowało go do szpitala, gdzie zmarł 4 lipca – informuje prokurator rejonowa.

25-letni mieszkaniec Tychów został zatrzymany przez tyskich policjantów 5 lipca i usłyszał zarzut zabójstwa. Nie przyznał się do winy. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Reklama

(J), źródło: KMP Tychy

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. likwidować taką patologie! zabójca nie miał szacunku dla drugiego człowieka to dlaczego społeczeństwo ma się litować nad nim?? nie piszę tutaj akurat o tym konkretnym przypadku- o celowym działaniu pozbawienia życia drugiej osoby ale także o 0% litości dla agresorów pobić rozbojów czyli wyłączyć takich „ludzi” z prawa wynajęcia adwokata. jest sprawa–> jest kara! a nie udawanie później przez nich przed sądem nawróconego obywatela (na chwile)… dostanie zawiasy bądź prace społeczne po czym i tak dokona się tego samego rozboju prędzej czy później tylko będzie bardziej ostrożny żeby za drugim razem sprawiedliwość go nie dostrzegła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here