Skopał bmw, a potem z pięściami na policjantów

0

Wielkanocny poniedziałek, 17 kwietnia, 23-letni bielszczanin spędzał w dyskotece w Jankowicach. To nie była jednak udana zabawa. Swoje frustracje mężczyzna rozładował na zaparkowanym przy lokalu samochodzie marki BMW X4, a następnie na interweniujących policjantach.

Z relacji świadków wynikało, że młodzieniec bez opamiętania kopał w karoserię bmw, co skutkowało licznymi wgnieceniami blachy i porysowaniem lakieru. Jego agresja wzmogła się na widok wezwanego na miejsce policyjnego patrolu. Swoją niechęć do mundurowych mężczyzna zaznaczył m.in. zaciśniętymi pięściami.

W trakcie legitymowania 23-latek nie reagował na wezwania policjantów i zwracał się do nich wulgarnie. Dodatkowo uderzał, kopał oraz szarpał mundurowych. Zachowywał się agresywnie na miejscu interwencji, w radiowozie, a nawet w komendzie.

Bielszczanin był nietrzeźwy. Wyniki badań wskazały u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jak tylko wytrzeźwiał usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia drogiego samochodu i naruszenia nietykalności interweniujących funkcjonariuszy. Młodzieniec przyznał się do popełnienia tych czynów i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Swoje zachowanie tłumaczył nadmierną ilością wypitego tego dnia alkoholu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here