Śmierć na drodze pod ciężarówką z węglem

0
Miejsce tragicznego wypadku; fot. KMP Tychy

Śmierć na drodze pod ciężarówką z węglem. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj (8.08) na ul. Beskidzkiej w Tychach, przy zjeździe na ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego. Ciężarówka przewożąca węgiel przewróciła się na samochód osobowy. W wyniku wypadku jedna osoba zmarła.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Tychach do zdarzenia doszło przed godz. 13.00 w Tychach na ul. Beskidzkiej, przy zjeździe na ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciężarówka scania przewożąca węgiel, na łuku drogi przewróciła się na samochód osobowy nissan, którym podróżowały trzy osoby. Dwójce pasażerów: 68-letniemu mężczyźnie i 85-letniej kobiecie, z pomocą strażaków, udało się opuścić przysypany pojazd. Niestety, 57-letnia kobieta, kierująca nissanem, poniosła śmierć.

Na miejscu wypadku do godz. 18.00 pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga była całkowicie zamknięta przy zjeździe z DK 86 w kierunku Katowic-Kostuchny i Mysłowic-Wesołej oraz wjeździe z ulicy Tadeusza Boya-Żeleńskiego na DK 86 w kierunku Katowic. Policja wyjaśnia dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here