Śmiertelnie ranił żonę

0

Śmiertelnie ranił żonę. Policjanci z Tychów zatrzymali 69-letniego mężczyznę, który w czasie domowej awantury ugodził swoją żonę nożem. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet dożywocie.

Jak podaje tyska policja, do zdarzenia doszło w miniony piątek około północy w jednym z tyskich mieszkań. Policjanci na miejscu zastali załogę pogotowia ratunkowego, która udzielała pomocy poszkodowanej kobiecie. Z ustaleń policjantów wynika, że 69-latek ugodził swoją żonę nożem w nogę podczas awantury domowej. Rana kłuta w okolicy tętnicy uda okazała się śmiertelna dla 50-letniej kobiety, która zmarła w szpitalu. Sprawca był trzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu.

Sąd przychylił się do wniosku śledczych oraz prokuratora i aresztował tymczasowo 69-latka na okres 3 miesięcy.

Jak podaje policja, podejrzany o zabójstwo mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo resztę swojego życia może spędzić w więzieniu. W sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

źródło: KMP Tychy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here