Sprawa kradzieży przy użyciu karty bankomatowej

0
źródło: KMP Tychy

Komenda Miejska Policji w Tychach poszukuje mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat transakcji dokonanych przy użyciu skradzionej karty bankomatowej. Na stronie internetowej KMP publikowane są zdjęcia poszukiwanego.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie dokonania wielu transakcji zbliżeniowych przy użyciu uprzednio skradzionej karty bankomatowej. W toku wykonanych czynności, jak słyszymy, śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje z tym związane. Tyska komenda, publikując zdjęcia, zwracają się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny.

Rysopis poszukiwanego: wiek z wyglądu ok. 50-55 lat, wzrost ok. 175-180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, szpakowate; ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, krótkie spodenki w kratkę koloru zielono – białego, czarne buty sportowe marki Adidas z podeszwą koloru zielonego. Mężczyzna posiada przewieszoną przez ramię niewielką czarną saszetkę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Tychach – al. Bielska 46, tel. 32 32-56-230 lub 112.

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here