Trzy zdarzenia drogowe na krótkim odcinku DK1

0

Dziś (20.02) przed południem na krótkim odcinku DK1 doszło aż do trzech zdarzeń drogowych. Samochody zderzyły się na skrzyżowaniach w Pszczynie i Piasku.

Jak się dowiedzieliśmy od dyżurnego policji, do pierwszego ze zdarzeń drogowych doszło na skrzyżowaniu ul. Studzienickiej z DK1 w Piasku (to na granicy z Pszczyną). Zgłoszenie policja otrzymała o godz. 9.18. Zderzyły się tam mercedes laweta z seatem Ibizą. Jak słyszymy, jedna osoba została zabrana do szpitala. Droga jest już w tym miejscu przejezdna (godz. 11.20).

Do drugiego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu DK 1 z ul. Męczenników Oświęcimskich w Pszczynie (to główne skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, obok Kauflandu). Zgłoszenie policja otrzymała o godz. 10.09. Tu zderzyły się audi i mini cooper. Nikomu nic się nie stało. Droga jest przejezdna.

O godz. 10.30 policja odebrała zgłoszenie o zderzeniu skody z innym samochodem (nieoficjalnie laweta boxer) na skrzyżowaniu DK1 i ul. Hallera w Pszczynie. Nikomu nic się nie stało. Droga jest przejezdna.

Policja apeluje o ostrożność. Miejscami droga może być oblodzona, więc nietrudno o wypadek.

(t)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here