Uderzał głową siostry o posadzkę

0
28-latek dotkliwie pobił młodszą siostrę; fot. KPP Mikołów

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w minionym tygodniu dotkliwie pobił swoją siostrę. 28-latek wpadł w szał, bo podejrzewał ją, że zabrała mu narzędzia.

W ubiegłym tygodniu mundurowi z komisariatu w Łaziskach Górnych zostali wezwani do jednego z mieszkań przy ul. Dworcowej. Doszło tam do kłótni między rodzeństwem. 28-letni mężczyzna zaatakował młodszą siostrę. Miał ją wyzywać, grozić śmiercią i uderzać jej głową o posadzkę. Po tym wszystkim uciekł z mieszkania, a pokrzywdzona z licznymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Zatrzymany 28-latek; fot. KPP Mikołów

Agresor został zatrzymany przez łaziskich dzielnicowych. Był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Jak tłumaczył policjantom, zdenerwował się, gdyż podejrzewał siostrę o zabranie mu narzędzi potrzebnych do pracy.

W piątek 7 lutego 28-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała oraz kierowania gróźb pod adresem siostry. Grozi mu do dwóch lat więzienia.  Zastosowano wobec niego policyjny dozór. Ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną.

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here