Uwaga na utrudnienia. Ulica Glinczańska będzie zamknięta

0
Utrudnienia w rejonie ul. Glinczańskiej potrwają do 23 listopada; fot. JJ
Reklama

Drogowcy rozpoczęli prace przy budowie wyniesionego przejścia dla pieszych oraz chodnika w rejonie skrzyżowania ul. Glinczańskiej z ul. Jeżynową w Tychach Glince. Jak informuje Urząd Miasta, obecnie występują czasowe zamknięcia jezdni oraz zawężenia, a w dniach 20-23 listopada ul. Glinczańska będzie zamknięta.

Jak słyszymy od Ewy Grudniok, rzecznik UM Tychy, od piątku ul. Gilnczańska – na odcinku za skrzyżowaniem z Jeżynową (w kierunku ul. Burschego) zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu.

Utrudnienia w ruchu potrwają do poniedziałku 23 listopada. Ulica jest bardzo wąska i nie da się kierować ruchem w trakcie wykonywania głównych robót – informuje ratusz.

To ważna wiadomość dla wielu tyszan. Ulicą Glinczańską dojeżdżają bowiem do pracy w kierunku ul. Mikołowskiej (DK44). Na ulicy występuje intensywny ruch rano i w godzinach powrotów z pracy (15.00-18.00).

Miasto informuje, że dojazd do ul. Jeżynowej będzie zapewniony od strony ul. Stoczniowców. Objazd na czas robót wyznaczono ulicami Żwakowską, Harcerską, Begonii i Budowlanych.

Reklama

(J)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here