W rejonie PSSE Tychy nie było ani jednego zgonu i ani jednego zakażenia koronawirusem

0
Tychy; fot. ZB
Reklama

Ministerstwo Zdrowia poinformowało 15 czerwca o godz. 10.30, że w ciągu ostatniej doby na terenie Tychów oraz powiatów: pszczyńskiego, mikołowskiego i bieruńsko-lędzińskiego (czyli w rejonie nadzorowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tychach) nie było ani jednego zgonu i ani jednego zakażenia koronawirusem.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu ubiegłej doby w rejonie PSSE Tychy nie było ani zgonów, ani nowych zakażeń koronawirusem. Biorąc pod uwagę wcześniejsze komunikaty Ministerstwa Zdrowia i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tychach, liczba wszystkich zgonów na terenie Tychów i powiatów mikołowskiego, pszczyńskiego i bieruńsko-lędzińskiego (liczona od początku epidemii) nie zmieniła się i wynosi 844.

W województwie śląskim liczba zakażonych zwiększyła się o 23, zanotowano też 8 nowych zgonów (w 6 przypadkach występowały choroby współistniejące).

W Polsce liczba zakażeń wzrosła do 2 877 819 (wzrost o 351), liczba zgonów do 74 626 (wzrost o 52 – w tym 42 zgony przy chorobach współistniejących z covid), liczba aktywnie chorych spadła obecnie do 154 113 (215 – nowi aktywnie chorzy).

Reklama

(pp)

W całej Polsce koronawirus zabił jedną osobę; Śląsk bez zgonów

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here