Zagadkowa śmierć 19-letniej dziewczyny. Prokuratura prowadzi śledztwo

0

Prokuratura Rejonowa w Tychach prowadzi śledztwo w sprawie samobójczej śmierci 19-letniej dziewczyny. Na jej zwłoki natknięto się pod koniec marca w parku przy ul. Rybnej w Tychach.

Monika Stalmach, prokurator rejonowy w Tychach, poinformowała nas, że prowadzone jest śledztwo w sprawie samobójczej śmierci 19-letniej dziewczyny. W parku przy ul. Rybnej w Tychach na wiszące na drzewie zwłoki natknięto się 26 marca. Motywy targnięcia się na życie nie są znane. Nie znaleziono listu pożegnalnego. Badane są wszelkie okoliczności tej tragedii. Standardowo w tego typu przypadkach sprawdza się również, czy mogło mieć miejsce nakłanianie do podjęcia tak desperackiego kroku. Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok, wyniki jeszcze nie są znane.

19-latka, jak słyszymy w tyskiej prokuraturze, była uczennicą jednego z tyskich liceów ogólnokształcących, chodziła do klasy maturalnej.  Dowiedzieliśmy się, że w ramach zbadania okoliczności tej tragedii przesłuchani będą członkowie rodziny. Prokurator Stalmach nie wyklucza przesłuchania koleżanek i kolegów, z którymi  19-latka chodziła do liceum.

(vis)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here