Zaginął Stanisław Borkowski

0
Zaginiony Stanisław Borkowski, źródło: KMP Tychy

Zaginął Stanisław Borkowski. Tyska policja zwróciła się dzisiaj (5 lipca) z apelem o pomoc w ustaleniu informacji o 48-letnim Stanisławie BORKOWSKIM, który zaginął pod koniec czerwca br.

Mężczyzna ostatni raz był widziany 28 czerwca 2019 r. około godz. 17.00 gdy wyszedł z mieszkania swojej siostry przy ul Edukacji w Tychach. Do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał żadnego kontaktu.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 40 lat, wzrost 175 cm, sylwetka szczupła przekrzywiona na lewą stronę, włosy krótkie ciemne, uszy normalne, nos prosty, uzębienie pełne, zarost w postaci brody i wąsów.

Zaginiony 48-letni Stanisław Borkowski, źródło: KMP Tychy

Ubiór: jasne, długie spodnie, klapki niebieskie, bezrękawnik z wełny w paski fioletowo-szare, bluza granatowa z kapturem.

Znaki szczególne: za prawym uchem guz wielkości orzecha włoskiego, na szyi po lewej stronie blizna po usunięciu węzłów chłonnych. Głowa pochylona w lewą stronę z tikiem polegającym na kiwaniu. Drżące ręce. Bardzo głośno mówi.

Osoby, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat Stanisława Borkowskiego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach – tel. 32 325 6200, 32 325 6255, 112 lub 997.

(pp)

Dodaj komentarz