Zazdrośnik z narkotykami

0
fot. policja

W czwartek 5 kwietnia tuż po północy dyżurny bieruńskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Granitowej pijany mężczyzna kłócił się z kobietą. Według relacji, miał być agresywny i posiadać przedmiot, który wyglądem przypomina pistolet.

Na miejscu patrol zastał 24-letniego bierunianina siedzącego na ławce i spożywającego alkohol. Jak się okazało mężczyzna pokłócił się ze swoją dziewczyną, o którą jest zazdrosny, a „pistolet”, który wyciągnął podczas kłótni, to plastikowa zabawka.

Jak informuje Katarzyna Skrzypczyk, rzecznik prasowa KPP Bieruń, 24-latek nie potrafił logicznie wytłumaczyć dlaczego go posiadał i co chciał osiągnąć. Prawdopodobnie dlatego, że w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Nie był to jednak koniec kłopotów agresywnego zazdrośnika. Podczas kontroli osobistej mundurowi znaleźli u niego strunowy woreczek z marihuaną.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu śledczy przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków, do którego przyznał się i poddał dobrowolnie, wyznaczonej przez prokuratora karze. Występek zakończył się dla niego wysoką grzywną.

(JJ)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here