Ze sklepu skradziono perfumy

0
Poszukiwana kobieta, źródło: KMP w Tychach

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży perfum. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają kobietę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży perfum o wartości ponad 500 zł. Do przestępstwa tego doszło, jak słyszymy, 1 września 2020 r. w jednym ze sklepów przy ul. Wyszyńskiego w Tychach.

Policja informuje, że w toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia kobiety, która może posiadać istotne informacje dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis poszukiwanej: wiek około 25-30 lat, wzrost około 170 cm, średnia budowa ciała; kobieta ma spięte włosy koloru ciemny blond, maseczkę na twarzy oraz okulary prawdopodobnie korekcyjne, ubrana była w czarny polar z długim rękawem, czarne, długie spodnie oraz ciemne buty sportowe.

Komenda Miejska Policji w Tychach prosi, aby osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają kobietę widniejącą na zdjęciu, skontaktowały się z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach (Tychy al. Bielska 46, tel. 47 855 1230 , tel. alarmowy 112, e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

(vis)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here