Naprawa węzła drogowego Beskidzka-Niepodległości zakończona

0
Fragment węzła drogowego DK1-ul. Niepodległości w Tychach; fot. ZB
Reklama

Dzisiaj (22 maja) zakończyła się naprawa gwarancyjna w rejonie węzła drogowego u zbiegu ul. Beskidzkiej z al. Niepodległości w Tychach. Od godz. 14.00 ruch powinien odbywać się tu już bez utrudnień – informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach.

Agnieszka Kijas, rzecznik prasowa Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach, poinformowała nas, że dzisiaj (22 maja) zgłoszono odbiór prac wykonanych w ramach naprawy gwarancyjnej w rejonie węzła drogowego DK1 z al. Niepodległości i od godz. 14.00 nie będzie tu już utrudnień w ruchu.

– Roboty były wykonywane na dwóch łącznicach – zjazdowej z Katowic na Tychy oraz wyjazdowej z centrum miasta na Bielsko-Białą, a także na fragmentach głównej trasy DK1 – przypomiuna Agnieszka Kijas. – Nie był to duży zakres prac, niemniej jednak wymagał ingerencji w konstrukcję drogi. Jej warstwy zostały przebudowane i dopiero wówczas ułożono nawierzchnię asfaltową.

To był drugi etap naprawy tego węzła. Prace rozpoczęły się w kwietniu br. Wszystkie koszty, jak słyszymy, pokryła firma Polimex Mostostal SA – wykonawca odpowiedzialny za przeprowadzoną przed kilkoma laty przebudowę tyskiego odcinka DK1/DK86. Prace naprawcze odbywały się w ramach gwarancji.

(pp)

Reklama

Zamknięcie wjazdu i zjazdu węzła drogowego u zbiegu ulic Beskidzkiej i Niepodległości

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here